Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Output Power(w) | 0.5w-3w |
| Battery Capacity(mAh) | 1300mAh/1800mAh/2200mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Model Number | NNTN4497CR Li-ion Battery |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | DKSAILOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
| compatible with 1 | MOTOROLA CP040 CP140 CP150 CP160 |
| compatible with 2 | MOTOROLA CP180 CP200 CP250 CP380 |
Instock
There are no reviews yet.