Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 80 × 50 cm |
| Theme | Sports |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Material | 0.9mm durable PVC tarpaulin |
| Color | same as photo or customized |
| Allocation | repair kit Blower ropes |
| Shipping way | Free Shipping to door |
Leave a review about this product.
Instock






Custom High Quality summer season inflatable yacht slide Inflatable Water Dock Slide For Boat







There are no reviews yet.