Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 280 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 25 |
| Model Number | SR-610A |
| Walkie Talkie Type | MINI Walkie Talkie |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 1.5km-3km |
| Brand Name | SINORISE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | FCC |
Instock
There are no reviews yet.