Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2600mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Model Number | PMNN4409AR Battery |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | DKSAILOR |
| Origin | Mainland China |
| Impres | No |
| Type-C | Yes |
| Cells Type | 18650 |
| Single Cells | 2600mAh |
| Feature 1 | Motorola P8608 battery |
| Feature 2 | XPR3300 battery |
| Feature 3 | XPR3500 battery |
| Feature 4 | Motorola battery XPR7350 |
| Feature 5 | Motorola DP4000 battery |
| Feature 6 | Motorola DP4401 battery |
| Feature 7 | Motorola DP4601 battery |
| Feature 8 | GP328D DP4801 battery |
| Feature 9 | GP328D P8660 battery |
| Feature 10 | Motorola DP4800 battery |
| Feature 11 | Motorola DP4600 battery |
Instock
There are no reviews yet.