Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2000mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Model Number | HM-133 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | KSTERA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Microphone Form Factor | Handheld/Stand-Held |
| Model | Compatible for Icom Radio Models |
| Compatible Model | IC-207H IC-880H IC-2820H IC-E282 HM-133 RJ-45 |
| MPN | AIRFREE |
| Country/Region of Manufacture | China |
Instock
There are no reviews yet.