Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.182 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 3 cm |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2000mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Model Number | V108 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 1.5km-3km |
| Brand Name | YOUTHINK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.