Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, none |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | high capacity |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 999 |
| Frequency Range | 108-136mhz |
| Dimensions | 135*61*39MM |
| Model Number | UV-21 Pro V2 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | brand name |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| LCD Display | 1.77" |
| Function 1 | NOAA |
| Function 2 | Wireless Copy Frequency |
| Function 3 | Air Band |
| Function 4 | ype-C Charging |
Instock
There are no reviews yet.