Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 13 × 7 cm |
| Output Power(w) | 10w-25w |
| Battery Capacity(mAh) | 4000 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 16 |
| Frequency Range | 400-480MHz |
| Dimensions | 170mm(L)*77mm(W)*42mm(H) |
| Model Number | NOTE 25W |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | HIROYASU |
| Origin | Mainland China |
| Output Power | 5W/10W/25W |
| Operated Voltage | DC12.6V |
| Battery Capacity | 4000mAh |
| Color | Black |
| Weight | 580g battery & antenna included |
Instock
There are no reviews yet.