Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Capacity(mAh) | 2800mAH |
| Waterproof / Water-Resistant | IP67 |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 124 x 61 x 39mm |
| Model Number | M9 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 1.5km-3km |
| Brand Name | MOTOZERUI |
| Origin | Mainland China |
| Device type | Walkie talkie |
| S | 90081 |
| Standby time | 7 days |
| Charging method | Type-C charging |
Instock
There are no reviews yet.