Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 1500mah |
| Waterproof / Water-Resistant | IP65 |
| Frequency Range | 350-390/400-470MHz |
| Model Number | S780 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | KIRISUN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.