Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 3000 |
| Waterproof / Water-Resistant | IP57 |
| Model Number | PMNN4502A |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 1.5km-3km |
| Brand Name | Iradio |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.