Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Shock Proof, Washable, Dustproof, lightweight, Non-Slip, Water-Resistant |
| Design | Plain, transparent, Plain, Transparent, Sports |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Net Weight | 15-25g |
| Meterial | TPU |
| Feature | Ultra-thin, Ultra-light, Waterproof |
| Feature2 | Anti-drop, Anti-scratch |
| Item name | Clear TPU Silicone Phone Case |
Instock
There are no reviews yet.