Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Water-Resistant, Magnetic, Anti-Fingerprint, Anti-Scratch, lightweight, Non-Slip |
| Design | Plain |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Origin | Mainland China |
| material | Aramid 1500D 600D |
| Thickness | 0.85mm |
| Oneplus 13 Carbon Fiber Case | Oneplus 13 Aramid Magsafe Case |
| Oneplus 13 Magsafe Case | Oneplus 13 Aramid Magsafe |
| Magsafe | Strength Magnetic |
Instock
There are no reviews yet.