Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Anti-Fingerprint, Anti-Scratch, Dustproof |
| Design | Cartoon, Floral, Animal |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Brand Name | MEAFORD |
| Origin | Mainland China |
| Style | Black Silicone Soft Phone Case For TCL 505 Case |
| Feature 1 | Floral Flowers Phone Cover Funda For TCL 505 Case |
| Feature 2 | Cool Animal Lion Tiger Wolf Coque For TCL 505 Case |
| Feature 3 | Black Side / Bumper, Shockproof, Anti-knock, Dust-proof |
| Material | Black Soft Silicone |
| Quality | AAAA High Quality & 100% New |
| Package | Opp Bag |
| Compatible Model | For TCL 505 6.75" |
Instock
There are no reviews yet.