Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Anti-Scratch, Anti-Fingerprint, Dustproof, Dual Layer, Non-Slip, WIth Kickstand |
| Design | Plain, Quotes & Messages |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Brand Name | Peaktop |
| Origin | Mainland China |
| Compatible Brand | XIAOMI |
| Key | Mobile Phone Accessories / phone bags |
| Feature 2 | Kickstand Support Holder+Dual Layer Defender |
| Feature 3 | Hard PC + Soft TPU Silicone 2 in 1 Combo Rubber |
| Feature 4 | 360 Degree Rotation Kiskstand |
| Type 2 | Luxury Shockproof Full Protect Cover Capa Coque |
| Style | 2 in 1+ Soft Gel+ Candy Color Frame + Kickstand Shockproof Anti-Knock |
| Suit For 2 | For Redmi K30 PRO |
Instock
There are no reviews yet.