Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Water-Resistant, Dustproof, Matte/Anti-Glare, Anti-Fingerprint, Anti-Scratch, lightweight, Non-Slip |
| Design | Not Specified |
| Type | Half-Wrapped Case, 1500D |
| Origin | Mainland China |
| Material | Aramid fiber |
| Thickness | 0.65mm |
| Cover Protection | Aramid Cover Protection |
| Honor Magic 7 Cover | Honor Magic 7 Aramid Cover |
| Honor Magic 7 Pro Cover | Honor Magic 7 Pro Aramid Cover |
Instock
There are no reviews yet.