Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Anti-Scratch, Dustproof |
| Design | Plain |
| Type | Flip Case |
| Origin | Mainland China |
| Applicate model | for OPPO Find X2 Pro 6.7" |
| Feature | Magnetic Function |
| Feature 2 | Premium Leather |
| Feature 3 | Magnetic attraction |
Instock
There are no reviews yet.