Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 19 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Anti-Fingerprint, Anti-Scratch, Dustproof, lightweight, Matte/Anti-Glare, Non-Slip |
| Design | Plain, transparent, Fashion/Simple/Ultra-thin |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Brand Name | xundd |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Xundd |
| Size | For Oneplus 12/11/13 |
| Function 2 | Dirt-resistant |
| Function 3 | Airbags Reduce Impact |
| Dropshipping/Factory Wholesale: | Support |
| Certification | SGS Dropproof Test |
| Front | 0.8mm Highten Dropproof design |
| Color | Black Stirpe Clear |
| Material | Soft TPU+Acrylic Composite |
Instock
There are no reviews yet.