Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Features | Rugged Clear Case |
| Design | transparent, Rugged Clear Design |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Brand Name | I-BLASON |
| Compatible Brand | APPLE |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black, Blue, Green |
| Material | TPU + Polycarbonate |
| Quality | Top Quality |
| Compatible Model | For iphone 11 Pro 5.8 inch (2019) |
| Item Weight | 120g |
| Shipping Weight | 150g |
| Feature 1 | With Built-in Screen Protector |
| Function | Anti-Knock / Shockproof |
| Application | For iphone 11 Pro Case 5.8 inch (2019) |
| Stock | 100% Original i-BLASON Case in Stock |
Instock
There are no reviews yet.