Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Brand Name | SUPCASE |
| Origin | Mainland China |
| Compatible Brand | Samsung |
| Color | Black, Blue, Red, Purple, Green |
| Material | Multi-layered TPU + Polycarbonate |
| Design | Rugged Holster Design |
| Quality | Top Quality |
| Compatible Model | For Samsung Galaxy Note 20 Ultra (2020 Release) |
| Item Weight | 150g |
| Shipping Weight | 200g |
| Feature | With Kickstand |
| Function | Anti-Knock / Shockproof |
| Application | For Samsung Galaxy Note 20 Ultra Case (2020 Release) |
| Stock | 100% Original SUPCASE Case in Stock |
Instock
There are no reviews yet.