Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Design | transparent, Rugged Clear Design |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Brand Name | I-BLASON |
| Origin | Mainland China |
| Compatible Brand | Samsung |
| Color | Black, Blue, Pink, Gold, Green |
| Material | TPU + Polycarbonate |
| Quality | Top Quality |
| Compatible Model | For Samsung Galaxy S9 |
| Item Weight | 120g |
| Shipping Weight | 150g |
| Feature 1 | With Built-in Screen Protector |
| Function | Anti-Knock / Shockproof |
| Application | For Samsung Galaxy S9 Case |
| Stock | 100% Original i-BLASON Case in Stock |
Instock
There are no reviews yet.