Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 17 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Mfg Series Number | Limited Collection |
| Condition | Pre-sale |
| Dimensions | 40cm |
| Material | Plush |
| Brand Name | Gloveleya |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 0-3y |
| Item Type | Dolls |
Instock
There are no reviews yet.