Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 8 cm |
| Theme | Sports, Music |
| Warning | 3+ |
| Certification | 3C, CE |
| Model Number | 107A |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y, 3-6Y, 6-12y |
| Type | Bath toy |
Instock
There are no reviews yet.