Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.816 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports, Music |
| Certification | CE, UL |
| Model Number | about 6-7cm |
| Brand Name | REVERSIBLE CAT |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| style | With Magnetic Reusable Water Balloons, No Magnetic Reusable Water Balloons |
Instock
There are no reviews yet.