Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | wool, wool |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| CN | Zhejiang |
| Features 1 | Triangle Shawl |
| Features 2 | Blanket Scarf |
| Features 3 | Shawl Wraps |
| Features 4 | Warm Scarf |
| Features 5 | Versatile Tassel |
| Features 6 | Cold Proof |
Instock
There are no reviews yet.