Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | 3C, CE |
| Model Number | 8025W green |
| Brand Name | KIDNOAM |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.