Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 2 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Sun Protection |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | summer |
| Release Date | Summer2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Floral |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | YJSFG HOUSE |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.