Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | SW143 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | SENAIFEI |
| CN | Zhejiang |
| material | georgette |
| Color | 20Color |
| Size | 160*50cm |
| Weight | about60g |
Instock
There are no reviews yet.