Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.109 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Spring2021 |
| Place Of Origin | ITALY |
| Model Number | 1 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Pashmina |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Animal |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Cooeverly |
Instock
There are no reviews yet.