Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Sun Protection |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | JXB |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Striped |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | JTVOVO |
| CN | Zhejiang |
| Size | 90*90cm |
Instock
There are no reviews yet.