Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Present |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | JNF325-01 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk, POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | RUNMEI |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.