Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | YD060401 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Visual Axles |
| CN | Zhejiang |
| Size | L:180cm W:90cm |
| Fashion Elememnt | Head Scarf, Bandan, Foulard |
| Service | Min orders&OEM&ODM Provided |
| Tags | Foulard Cheveux, Pareo, Beach Shawl, Hijab |
| Product Origin | Silk Home Town, Hangzhou City |
Instock
There are no reviews yet.