Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | RD03 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN, Women Men Boys Girls Male Female Unisex |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | charlie caamp |
| CN | Zhejiang |
| Size | 54*54cm(1cm=0.39in) |
| Color | As shown in the figure |
| Applicable Scenarios | Running, Sports, Cycling, Hiking, Mountaineering, Camping, Sports Protective Gear Accessories |
| bandana men | bandana mask |
| scarf mask | Wrist Hair Scarves |
| Outdoor Headbands Hair Band | Cycling Headscarf |
| Riding Bandanas Headband | Riding Scarves |
| Headscarf | Bandana scarf |
| Woman bandana | scarf for men |
Instock
There are no reviews yet.