Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | MSFGJZM |
| CN | Zhejiang |
| Type1 | corrugated scarf |
| Type2 | small shawl |
| Type3 | women elegant scarf |
| Type4 | silk scarves woman |
| Type5 | head scarf bandana style |
| Type6 | neckerchief |
| Type7 | Hair bandana |
| Type8 | small hair scarf |
| Type9 | crinkle square scarf |
| Type10 | korean shawl |
| Type11 | korean neck bandage |
Instock
There are no reviews yet.