Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 20 × 4 cm |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Model Number | 22BNW110 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Ring |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | CASHMERE |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | lilijasmi |
| CN | Hebei |
| Compo. | 100% Cashmere |
Instock
There are no reviews yet.