Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | LS371 |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| CN | Zhejiang |
| Width | Approx 10-11cm |
| Length | Approx 130-135cm |
| Use | Scarf, Hair Band, Headband Bag Belt Hat |
| Season | Spring Summer Autumn Winter |
| Color | Green Khaki White Grey Blue Brown Beige |
Instock
There are no reviews yet.