Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | JOJOXIAJUN |
Instock
There are no reviews yet.