Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Autumn2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 5655 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Geometric |
| Gender | WOMEN |
| Material | Chiffon |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Swinfee |
| CN | Anhui |
Instock
There are no reviews yet.