Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 10 × 5 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Scene | Present |
| Model Number | 4FJ151 |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | RUNMEI |
| CN | Zhejiang |
| size | 90*90cm |
| color | 5 colors |
| material | cotton |
| weight | 50g |
| Applicable season | Spring And SUMMER |
| Method of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| feature | scarf/shawl |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
Instock
There are no reviews yet.