Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 3 cm |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Spring2021 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Thick Shawl Scarf |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Acrylic, acrylic/cashmere |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | RUNMEIFA |
| CN | Zhejiang |
| Size | 50*190cm |
| Packing | 1piece per bag |
| color | many colors |
| season | Spring/Summer/Autumn/Winter |
| Stock | yes |
| Delivery time | 1-3days after our side receive the payment |
| Design | acrylic scarf |
| Function | Keep nice and fashion |
| Weight | 290g |
Instock
There are no reviews yet.