Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | winter |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Z |
| Scarves Type | Ring |
| Style | Novelty |
| Pattern Type | Striped |
| Gender | WOMEN |
| Material | CASHMERE, wool, 42%Acrylic, 28%Nylon, 30%PBT |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Chtengiber |
| CN | Zhejiang |
| Color | As shown in the picture |
| Size | 65x19cm |
| Style 1 | Korean Winter Woolen Knit |
| Style 2 | Women's Cross Warm Scarf |
| Style 3 | Soft False Collar Neck |
| Style 4 | Scarf woman |
| Type | Navidad, Xmas gift |
| USE 1 | Christmas Gift |
| USE 2 | Christmas Halloween decoration |
| Shipment | Free shipping, dropshipping for dropshopper |
Instock
There are no reviews yet.