Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 2 × 5 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Present |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Spring2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Inner Hijabs |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion, Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON |
| Department Name | ADULT, Adult |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves, Hijabs |
| Brand Name | fantini fashion |
| CN | Zhejiang |
| How it is processed | jacquard weave |
| texture of material | Cotton |
| Pop elements | Solid color |
| Shape. | hat shape |
| Cm width | 22*22cm |
| Fabric Type | JERSEY |
| Hijabs Type | Inner Hijabs |
Instock
There are no reviews yet.