Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 1 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Present |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | SILKL007 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Floral |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk, 100% Natural Silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Visual Axles |
| CN | Zhejiang |
| Size | 180CM X 65CM |
| Process | Digital Print |
| Color | 3 Colours |
| Fashion Elements | Van Gogh/Oil Painting/Apricot / 100% Natural Silk |
| Service | Min orders&OEM&ODM Provided |
| Tags | Silk Scarf, 100% Natural Silk, Shawl, Foulard, Bandana |
| Product Origin | Silk Hometowm, HangZhou, Zhejiang, China |
Instock
There are no reviews yet.