Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 1 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | C245 |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Cartoon |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | Ryo Takemasa |
| CN | Zhejiang |
| Size | 90cmX5cm |
Instock
There are no reviews yet.