Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 3 × 2 cm |
| Model Number | XF-3 |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | Scarves |
Instock
There are no reviews yet.