Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Model Number | czx0919 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Ring |
| Pattern Type | Floral |
| Gender | WOMEN |
| Material | Chiffon |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | DANKEBO |
| CN | Zhejiang |
| style | hijabs |
| Suitable Season | Spring, Autumn, Winter |
| Width | 45cm |
| Length | 180cm |
Instock
There are no reviews yet.