Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Keep warm |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | D144-1 |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.