Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Beach |
| Model Number | JP062 |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Silk, POLYESTER, wool |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | SENAIFEI |
| CN | Zhejiang |
| Color | 3colors |
| Weight | 0.1kg/piece |
| Applicable season | Spring And SUMMER |
| Features | scarf/Hair Tie Band |
| in stock | yes |
| Method of sales | retail/wholesale/dropshipping |
| Delivery time | 1-3days after paying the payment |
Instock
There are no reviews yet.