Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 1 cm |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Scarves Length | 80cm-100cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER, simulation silk |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Color | green etc. as shown in the picture |
| Size | about 88cm long 7cm wide |
Instock
There are no reviews yet.