Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Women Faux Fox Fur Collar Shawl |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | NoEnName_Null |
Instock
There are no reviews yet.